Dr. Krasohled český výrobce krasohledů. Již od roku 2001.
O nás

O nás

S kaleidoskopem přišel na svět roku 1816 skotský badatel David Brewster. Je to v podstatě optické zařízení, ale není proč, jej nazývat kouzlem. Tímto kouzlem se těšili v minulosti naše babičky a dědečkové, v době, kdy o kvalitně vyrobené trubičky plné barev a neuvěřitelné symetrie nebyla nouze. V tomto čase, kdy je trh zaplaven množstvím technologií, by kaleidoskop málem upadl v zapomnění.

My jsme přišli s výrobou krasohledů v roce 2003. Jako první jsme začali v Čechách vyrábět a nabízet krasohledy optické-se skleněnou kuličkou. Klasické krasohledy, které vyrábíme, jsou replikou z 50. let. 
Krasohledy ručně vyrábíme, používáme materiál od českých dodavatelů. Na obaly používáme velice kvalitní papíry, často s autorským designem.

Všechny krasohledy, které na těchto stránkách prezentujeme, ať už základní modely, jejichž vnější design je neustále obměňován, tak modely speciální, obří, reklamní, krasohledy na zakázku či přímo "na míru", prošly lidskýma rukama i pečlivým lidským pohledem. Jsou lidskými produkty, ne produkty strojů...