Dr. Krasohled český výrobce krasohledů. Již od roku 2001.
O nás

O nás

S kaleidoskopem přišel na svět roku 1816 skotský badatel David Brewster. Kaleidoskop je v podstatě optické zařízení, ale není proč jej nazývat kouzlem. Tímto kouzlem se těšili v minulosti naše babičky a dědečkové, v době, kdy o kvalitně vyrobené trubičky plné barev a neuvěřitelné symetrie nebyla nouze. V tomto čase, kdy je trh zaplaven množstvím technologií, by kaleidoskop málem upadl v zapomnění.

My jsme přišli s výrobou krasohledů v roce 2003. Jako první jsme začali v Čechách vyrábět a nabízet krasohledy optické - se skleněnou kuličkou. Klasické krasohledy, které vyrábíme, jsou replikou z 50. let. 
Krasohledy ručně vyrábíme, používáme materiál od českých dodavatelů. Na obaly používáme velice kvalitní papíry, často s autorským designem.

Všechny krasohledy a kaleidoskopy, které na těchto stránkách prezentujeme, ať už základní modely, jejichž vnější design je neustále obměňován, tak modely speciální, obří, reklamní, krasohledy na zakázku či přímo "na míru", prošly lidskýma rukama i pečlivým lidským pohledem. Jsou lidskými produkty, ne produkty strojů...